Rozpocząłeś już realizację swojego przedsięwzięcia, masz pomysł, jednak trudno ci wybrać wykonawcę? Nie wiesz, w którym kierunku podążyć lub jakie działanie powziąć, by zrealizować obrane cele? Agencja przedstawiła Ci kilka propozycji i zastanawiasz się, którą z nich wybrać, co w nich poprawić? Bez względu na to na jakim etapie budowania marki bądź produktu jesteś, potrzebujesz fachowej porady.

Czym jest mentoring?

Mentoring i konsultacje biznesowe to precyzyjna forma wsparcia. Podczas spotkania uzyskasz szereg sprawdzonych narzędzi i przykładów rozwiązania Twojego problemu, które będą dopasowane pod indywidualny kontekst. Leszek Król jest praktykiem, który specjalizuje się w obszarach: tworzenia systemów informatycznych, aplikacji mobilnych, wykorzystaniu grywalizacji, budowania marki oraz storytelingu.

Możesz skorzystać z jednej konsultacji biznesowej lub zdecydować się na dłuższą współpracę w ramach pełnego mentoringu biznesowego. W zależności od wybranego modelu współpracy, poza rozwiązaniem Twojego problemu, otrzymasz dokładny indywidualny plan działania przy wdrażaniu nowych narzędzi, który osobiście przygotuje Leszek Król.

Konsultacje biznesowe z Leszek Król - Co zyskasz?

 • nauczysz się myśleć kreatywnie, szukając sprytnych rozwiązań,
 • przedyskutujesz swoje mechanizmy oraz pomysły biznesowe,
 • nauczysz się jak budować oraz zarządzań procesami w firmie,
 • nauczysz się, jak określić swoją strategię biznesową związaną z kreacją oraz sprzedażą produktu,
 • nauczysz się w jaki sposób angażować społeczność swojej marki, aby budować efekt WOW!
 • jak obcinać koszta, zwiększająć swoje zyski?,
 • ładna strona internetowa, czy instagram to w dzisiejszych czasach nie wszystko, musimy też zmienić myślenie wewnątrz firmy. Pomagam również w tym temacie!
 • przedstawię ci narzędzia, które usprawnią twoją produktywność na codzień.

15 lat pracy w branży IT i ponad 1000 godzin poświęconych na różnego rodzaju szkolenia, czy warsztatach nauczyły mnie, że nie warto zastanawiać się nad problemem. Trzeba myśleć nad rozwiązaniem!

Jak będzie wyglądała konsultacja?

 • przed każdym szkoleniem robię szczegółowy audyt stron www i social media (facebook, Instagram).
 • każde spotkanie trwa od 60-90 minut w zależności od potrzeb uczestnika oraz złożoności problemu,
 • konsultacja może być przeprowadzona on-line, a nagranie z konsultacji wysyłane jest uczestnikowi, dzięki czemu może on później wrócić do tych treści,
 • możliwe jest spotkanie na żywo (Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn), w zależności od dostępności w danym czasie.

Gotowy na wspólne wprowadzanie zmian?

Jednorazowa rozmowa lub regularne konsultacje (przeprowadzone osobiście albo online) pozwolą Ci „odbić myśli”: wymyślić nowe rozwiązania, rozwiązać swój bieżącą blokadę oraz wzbogacić swoje pomysły.... na pewno usłyszysz to, czego nikt inny nie miał odwagi Tobie powiedzieć.

Oferta współpracy mentoringowej jest przygotowywana indywidualnie w zależności od przedstawionego problemu i długości współpracy.