O mnie

Poznaj moją historie

Cześć, nazywam się Leszek Wojciech Król i od lat zajmuje się opowiadaniem historii. W swojej codziennej pracy gram na nie jednym instrumencie - jestem przedsiębiorcą, programistą, projektantem, strategiem i mentorem. Specjalizuje się w rozwijaniu biznesu, kreowaniu produktów, produktywnej pracy oraz sprzedaży pomagając podejmować właściwe decyzje podczas budowania długofalowej relacji z odbiorcą. Zrealizowałem ponad pięćset projektów w tym dla największych marek takich jak Canal+, Speedway Grandprix, Bakoma, McDonalds, Trefl, Mattel, Nestle i wielu innych.

Wieloletnia praca w branży kreatywnej pozwoliła mi metodą prób i błędów wypracować ogromną wiedzę z dziedziny zarządzania, produktywnej pracy, kreacji, produkcji oprogramowania, czy prowadzenia biznesu. We wszystkich tych dziedzinach wypracowałem swoje autorskie metodyki pracy, które pozwolają mi dostarczać rozwiążania do budowania zaangażowania społeczności.

Obecnie jako mentor oraz producent, głównie w branży IT i lifestyle specjalizuję się w doradztwie wizerunkowo – biznesowym marek, firm, artystów czy osób prywatnych, dostarczając niezbędne rozwiązania (również te technologiczne) wspomagające budowanie silnej relacji z odbiorca produktu konkretnej marki, zwiększając przy tym sprzedaż. Swoim codziennym działaniem staram się inspirować do działania wielu przedsiębiorców w kreatywnej i produktywnej pracy.

Specjalizuję się w budowaniu marki, strategicznym storytellingu, kreatywnym wykorzystaniu grywalizacji oraz sprzedaży pomagając podejmować właściwe decyzje - budując długofalową relację z odbiorcą. Współtworzyłem ponad pięćset projektów w tym dla największych marek takich jak Canal+, Speedway Grandprix, Bakoma, McDonalds, Trefl, Mattel, Nestle i wielu innych.


Co znajdziesz na moim blogu?

Moim celem jest dzielenie się z Wami moją WŁASNĄ wiedzą, doświadczeniem, autorskimi metodami oraz inspiracjami ze zrealizowanych przedsięwzięć. Mam nadzieję, że moje przemyślenia i opinie, oparte na dotychczasowym doświadczeniu i wiedzy okażą się ciekawe oraz skłonią Ciebie do działania!

Bądź na bieżąco!

Newsletter to wgląd za kulisy mojego bloga i codziennej pracy. Przedpremierowy dostęp do moich projektów pobocznych, osobiste rekomendacje dotyczące metod produktywnej pracy oraz ciekawe artykuły z komentarzem. Wszelkie informacje dotyczące newslettera znajdziesz w linku poniżej:

Newsletter | Wgląd za kulisy mojego bloga i codziennej pracy.
Raz w miesiącu po jednym mailu. Jeśli twoje zainteresowania pokrywają się z tematyką bloga, na pewno spodoba ci się mój comiesięczny newsletter, który wysyłam w każdy pierwszy czwartek miesiąca do subskrybentów. -------------------------------------------------------------------------------- Subs…

Potrzebujesz wsparcia?

Na codzień pomagam indywidualnie rozwiązywać problemy (również te techniczne) jakie napotykasz podczas wdrażania nowego produktu, czy podczas rozwijania swojego biznesu. Jeśli chciałbyś zobaczyć w czym mogę Tobie pomóc, zerknij na podstronę Konsultacje biznesowe lub skorzystaj z moich pakietów Dedykowanych kursów.

Konsultacje biznesowe | Blog o budowaniu marki, biznesie i grywalizacji
Rozpocząłeś już realizację swojego przedsięwzięcia, masz pomysł, jednak trudno ci wybrać wykonawcę? Nie wiesz, w którym kierunku podążyć lub jakie działanie powziąć, by zrealizować obrane cele? Agencja przedstawiła Ci kilka propozycji i zastanawiasz się, którą z nich wybrać, co w nich poprawić? Bez …