O mnie | Blog o budowaniu marki, biznesie i grywalizacji | Leszek Król
Witaj na moim blogu,

O mnie | Blog o budowaniu marki, biznesie i grywalizacji

Życie przedsiębiorcy / wrz 17, 2019

Nie jedno mam imię.

Przedsiębiorca, praktyk sprzedaży, programista, projektant, strateg.

Specjalizuję się w rozwijaniu biznesu, tworzeniu produktów oraz sprzedaży. Wszystkie moje działania mają na celu budowanie długofalowej relacji oraz zwiększanie zaangażowania społeczności, tak aby w niedalekiej przyszłości klienci stali się fanami oraz ambasadorami Twojej marki. Zrealizowałem ponad pięćset projektów dla największych firm takich jak Canal+, Speedway Grandprix, Bakoma, McDonalds, Trefl, Mattel, Nestle i wielu innych.

Jestem praktykiem, lata doświadczeń w branży kreatywnej pozwoliły mi metodą prób i błędów wypracować ogromną wiedzę z dziedziny zarządzania, content marketingu, kreacji, produkcji oprogramowania, identyfikacji wizualnej, czy prowadzenia biznesu.

Obecnie jako strateg oraz producent, głównie w branży IT i lifestyle specjalizuję się w doradztwie wizerunkowo – biznesowym marek, firm, artystów czy osób prywatnych, dostarczając rozwiązania wspomagające sprzedaż. Pomagam również w budowaniu oraz zarządzaniu procesami w firmie.

Co znajdziesz na moim blogu?

Moim celem jest dzielenie się z Wami moją WŁASNĄ wiedzą, doświadczeniem oraz inspiracjami ze zrealizowanych przedsięwzięć. Mam nadzieję, że moje przemyślenia i opinie, oparte na dotychczasowym doświadczeniu i wiedzy okażą się ciekawe oraz skłonią Ciebie do działania!

Wyjątkowy newsletter

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter, abyś był na bieżąco z artykułami oraz projektami jakie będę realizował na tym serwisie internetowym!

Potrzebujesz wsparcia?

Pomagam również indywidualnie rozwiązywać problemy jakie napotykasz podczas wdrażania nowego produktu, czy prowadzenia firmy. Jeśli chciałbyś zobaczyć w czym mogę Tobie pomóc, zerknij na podstronę Konsultacje biznesowe.