Specjalizuję się w rozwijaniu biznesu, tworzeniu produktów oraz sprzedaży. Wszystkie moje działania mają na celu budowanie długofalowej relacji oraz zwiększanie zaangażowania społeczności, tak aby w niedalekiej przyszłości Twoi klienci stali się ambasadorami Twojej marki. Zrealizowałem ponad pięćset projektów dla największych firm takich jak Canal+, Speedway Grandprix, Bakoma, McDonalds, Trefl, Mattel, Nestle i wielu innych.


... nie jedno mam imię,

Przedsiębiorca, praktyk sprzedaży, programista, projektant, strateg.

Jestem praktykiem, lata doświadczeń w branży kreatywnej pozwoliły mi metodą prób i błędów wypracować ogromną wiedzę z dziedziny zarządzania, content marketingu, kreacji, produkcji oprogramowania, identyfikacji wizualnej, czy prowadzenia biznesu.

Obecnie jako strateg oraz producent, głównie w branży IT i lifestyle specjalizuję się w doradztwie wizerunkowo – biznesowym marek, firm, artystów czy osób prywatnych, dostarczając rozwiązania wspomagające sprzedaż oraz zwiększajace zaangażowanie użytkowników marki. Pomagam również w budowaniu oraz zarządzaniu procesami w firmie.


Co znajdziesz na moim blogu?

Moim celem jest dzielenie się z Wami moją WŁASNĄ wiedzą, doświadczeniem oraz inspiracjami ze zrealizowanych przedsięwzięć. Mam nadzieję, że moje przemyślenia i opinie, oparte na dotychczasowym doświadczeniu i wiedzy okażą się ciekawe oraz skłonią Ciebie do działania!

Bądź na bieżąco z moim newsletterem

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter, który idealnie sprawdzi się przy porannej kawie. Ponadto możecie spodziewać się niespodzianek specjalnych dla czytelników newslettera.


Chętnie pomogę

Pomagam również indywidualnie rozwiązywać problemy jakie napotykasz podczas wdrażania nowego produktu, czy rozwijania firmy. Jeśli chciałbyś zobaczyć w czym mogę Tobie pomóc, zerknij na podstronę Konsultacje biznesowe lub skorzystaj z moich pakietów Dedykowanych kursów.