Poznaj moją historię

Cześć, nazywam się Leszek Król i od lat zajmuję się opowiadaniem historii. Fascynuje mnie sztuka i to ona inspiruje mnie do działania. Wybitni przedstawiciele abstrakcjonizmu wyznaczali nowe kierunki jej rozwoju wskutek porzucenia schematów i wyboru własnego, twórczego sposobu myślenia. Powstały dzieła, jakich dotąd nie było.

Połączenie fundamentalnych zasad konsultingu z otwartością na zmiany i ciągłym rozwojem pozwala mi nieustannie spełniać wymagania i potrzeby moich Klientów. Często mawiam, że gram na niejednym instrumencie: jestem przedsiębiorcą, programistą, projektantem, strategiem i mentorem. Specjalizuję się w rozwijaniu biznesu, kreowaniu produktów, produktywnej pracy oraz sprzedaży, pomagając Klientom podejmować właściwe decyzje podczas budowania długofalowej relacji z odbiorcą. Zrealizowałem ponad pięćset przedsięwzięć, w tym dla największych marek, takich jak: Canal+, Speedway Grand Prix, Bakoma, McDonald’s, Trefl, Mattel, Nestlé i wielu innych.

A wszystko zaczeło się...

Wieloletnia praca w branży kreatywnej pozwoliła mi metodą prób i błędów zdobyć ogromną wiedzę z dziedziny zarządzania, produktywnej pracy, kreacji, produkcji oprogramowania czy prowadzenia biznesu. Dzięki wyjątkowemu modelowi współzarządzania relacją wypracowałem swoją autorską metodykę pracy, która pozwala mi dostarczać rozwiązania do budowania zaangażowania społeczności wokół marek moich Klientów.

Obecnie jako mentor oraz producent specjalizuję się w doradztwie wizerunkowo-biznesowym dla marek, firm, artystów czy osób prywatnych głównie z branży IT i lifestyle. Dostarczam niezbędne rozwiązania (również te technologiczne) wspomagające budowanie silnej i długotrwałej relacji z odbiorcą usługi bądź produktu, co pozytywnie wpływa na sprzedaż.

Swoją codzienną aktywnością i stylem życia staram się inspirować wielu młodych przedsiębiorców do działania oraz kreatywnej i produktywnej pracy.


Co znajdziesz na moim blogu?

Moim celem jest dzielenie się z Tobą WŁASNĄ wiedzą, doświadczeniem, autorskimi metodami oraz inspiracjami płynącymi ze zrealizowanych przedsięwzięć. Mam nadzieję, że przemyślenia i opinie, które tu prezentuję, oparte na dotychczasowym doświadczeniu i wiedzy, okażą się ciekawe i zmotywują Cię do działania!


Dołącz do mojej społeczności!

Jeśli Twoje zainteresowania pokrywają się z tematyką mojego bloga, na pewno spodoba ci się comiesięczny newsletter, który wysyłam do moich subskrybentów w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej:

Dołącz do newslettera | Otrzymaj wgląd za kulisy mojego bloga!
Raz w miesiącu po jednym mailuJeśli twoje zainteresowania pokrywają się z tematyką mojego bloga, na pewnospodoba ci się mój comiesięczny newsletter, który wysyłam w każdy pierwszyczwartek miesiąca do moich subskrybentów. Koniecznie zostaw swojego mailaponiżej, aby otrzymywać informacje o nowych …
Dołącz do newslettera Leszek Król i otrzymaj wgląd za kulisy jego pracy

Potrzebujesz wsparcia?

Na co dzień pomagam indywidualnie rozwiązywać problemy (również te techniczne), jakie napotykasz podczas wdrażania nowego produktu na rynek lub w procesie rozwijania swojego biznesu. Jeśli chciałbyś zobaczyć, w czym mogę Ci pomóc, zerknij na podstronę Konsultacje biznesowe lub skorzystaj z moich pakietów Dedykowanych kursów.

Mentoring oraz konsultacje biznesowe | Leszek Król
Rozpocząłeś już realizację swojego przedsięwzięcia, masz pomysł, jednak trudnoci wybrać wykonawcę? Nie wiesz, w którym kierunku podążyć lub jakie działaniepowziąć, by zrealizować obrane cele? Agencja przedstawiła Ci kilka propozycji izastanawiasz się, którą z nich wybrać, co w nich poprawić? Bez …
Mentoring oraz konsultacje biznesowe z Leszek Król